Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę
musisz się poruszać naprzód
- Albert Einstein

Przedostatni dzień starego roku zakończony, kawa w Gołuchowie wypita!

Kawusia w GołuchowieJedenastu amatorów całorocznej jazdy na rowerze zebrało się dosyć spontanicznie pod kaliskim Decathlonem, aby w spacerowym tempie, w promieniach zimowego słońca, w ramach "Spaceru rowerowego - Kawusia w Gołuchowie" dotrzeć do malowniczego nawet o tej porze roku Gołuchowa.

Po krótkiej przerwie na kawę większość cyklistów ruszała jeszcze dalej, testując nowopowstałą ścieżkę rowerową do Brzezia. I chociaż w drodze powrotnej podróż bardzo usilnie próbował uprzykrzyć wiejący prosto w oczy wiatr, wszyscy z czystym sumieniem mogą teraz spojrzeć na ostatnie kartki w tegorocznym kalendarzu – nie tylko pozbyli się kilku zbędnych kalorii pochłoniętych razem ze świątecznymi potrawami, ale też cały rok zakończyli na sportowo – zdrowo i w ruchu.

Na jeden dzień przed końcem roku pozostaje mieć nadzieję na to, że przyszły rok przyniesie wszystkim jeszcze więcej pozytywnych emocji na turystycznych szlakach! Pierwsza okazja do ruchu w większej grupie (chociaż bez rowerów) nadaży się już 1 stycznia, podczas XX Biegu Noworocznego. Dla przypomnienia – zbiórka o godz. 11:30 na placu Centrum Kultury i Sportu (ul. Łazienna, od strony parku). Szczegóły na stronie www.relakskalisz.strefa.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem