Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę
musisz się poruszać naprzód
- Albert Einstein

Waentynki na rowerze

Walentynki2021 wynik

14.02 (niedziela) Niczym " Trzech rowerowych muszkieterów" Jarek, Paweł i Wojtek mimo ujemnej temperatury postanowili kontynuować tradycję Rajdu Walentynkowego.
Głównym celem naszego przejazdu było zakręcenie przez Szałe gdzie co tygodniowe hartowanie ciała propaguje Stowarzyszenie Morsy Kalisz . Z powodu ostatnich mrozów, pokrywa lodu była tak gruba że organizatorzy mieli sporo mokrej roboty aby powycinać miejsce na wejście do wody dla kilkudziesięciu osób.
Cykliści: Marzena, Darek, Dominik i Robert którzy przyjechali tutaj samochodami również oczekiwali na wejście do przerebla.
My, nie czekając na finał morsowania zakręciliśmy przez Opatówek i Zduny aby porócić do domów.
Tekst: Jarosław Karpisiewicz

Zdjęcia: Jarosław Karpisiewicz

WOŚP

DSC 9868 wynikJak powiedział, tak zrobił kolega Bogusław Monczyński dokładnie o godzinie 12.00 wystartował sprzed teatru, aby wspierać tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Oprócz niego do akcji wspierania WOŚP, przyłączyła się koleżanka Weronika Wydra, która jako wolantariuszka uzbierała 1570,29 zł.        Z kolei klubowy kolega Krzysztof Wydra, pojechał  w 21 wielkoorkiestrowej sztafecie cyklistów orgnizowanej przez Starostwo Powiatowe e Kaliszu.
Wraz z nimi pokonał 40 km. W tym roku ze względu na obostrzenia sztafeta jechała na czterech profesjonalnych trenażerach kolarskich, ustawionych przed budynkiem Starostwa w Kaliszu. Sztafeta w sumie pokonała 668km.
Brawo nasi cykliści !
Tekst: Krzysztof Wydra

Zdjęcia : Krzysztof Wydra

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem