Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni
Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli

Rajd Niepodległości

DSC 7319 wynikRajd Niepodległości zorganizowany przez nasz klub prowadziło dwóch komandorów: Jarosłw Karpisiewicz i Dawid Zieliński.
Spotkanie uczestników odbyło się pred ratuszem, stawiło się 25 cyklistów z Kalisza, Gołuchowa, i innych okolicznych miejscowości.Trasa wiodła kluczowymi miejscami związanymiz odzyskaniem niepodległosci przez Polskę.                Odwiedziliśmy i odaliśmy honory w kazdym miejscu, które zaplanowano w marszrucie. Przy pomnikach, obeliskach, i tablicach pamiątkowych zapaliliśmy znicze, oddaliśmy honory i wykonaliśmy salwę honorową z bezpiecznej broni kapiszonowej. Uczestnicy rajdu zapoznali się z historią odwiedzanych miejsc. Atmosfera była miła , sympatyczna, wesoła i bezpieczna. Wszyscy uśmiechnięci i szcześliwi jak przystało naświętowanie tak wspaniałej rocznicy.
W trakcie nie zaistniała żadna nie przyjemna sytuacja a także usterka sprzętu. Pokonaliśmy wspólnie ok 50 km. Dziękujemy uczestnikom  oraz organizatorom  za miłą i bezpieczną jazdę. Zapraszamy na kolejne rajdy. Najbliższy rajd to: Rajd Mikołajkowy. Szczegóły będą opublikowane w odpowiednim czasie.
Ku chwale Ojczyzny !
 
Tekst: Krzysztof Wydra


Zdjęcia: Krzysztof Wydra

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem