Jest częścią twojego ciała, a wszystkie ruchy na nim są całkowicie naturalne
- kiedy tak poczujesz się na rowerze, będziesz dobrym kolarzem
- John Tomac

Rajd Mikołajów

mikolajki wynik

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Rajdzie Mikołajkowym , który odbędzie się dnia 03.12.2023 (niedziela) godz. 10:30
Zbiórka - przed cukiernią KOSZYCZARSKI Zbiórka - przed cukiernią KOSZYCZARSKI ul. Św. Stanisława 1-3
Uczestników prosimy o przebranie się w stroje Mikołajów, w miarę możliwości czapka lub kurtka w kolorze czerwonym.
Przejazd odbędzie się ulicami i ścieżkami rowerowymi miasta Kalisza.Oczywiście będą też małe konkursy.
Zakończenie rajdu wraz z gorącą kawą i herbatą oraz plackiem od firmy Koszyczarski odbędzie się w budynku Domu Kombatanta przy ulicy Cegielnianej.
Długość trasy ok. 10 km. W razie pytań można się kontaktować z Mikołajem "JARECKIM" ♥️
609 03 02 06 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gala " Swiat w kawałkach"

394621707 947733500289606 8996278866510685768 n wynik

Na koniec świata

Logo KTR Cyklista2
Koleżanki i koledzy Leviaci i nie tylko. Powstał misterny plan zorganizowania przejażdżki rowerowej pt Koledzy z Leviata na Koniec Świata. Jedziemy w niedzielę 9 07. Wyruszają dwie grupy. Ostrowska to ogarnia kolega Grzegorz Wawrzyniak pseudonim Grzegorz. My wyruszamy z Kalisza miejsce zbiórki Leviat ul. Rozwojowa godz 8:30 po drodze zgarniamy grupę Skalmierzycką... myślę że miejsce spotkania przy stadionie będzie ok. O godz 9:00 z Nowych Skalmierzyc wyruszamy na Koniec Świata gdzie spotkamy się z grupą ostrowską. Trasa w obie strony ponad 80 km. Wypad ma charakter rekreacyjny tempo dostosujemy do członków grupy. Każdy jest mile widziany kolega z pracy ale też znajomy. Zabierzcie picie no i kask to już obowiązkowo.

Komandor rajdu: Marcin Cygan

III Zlot Pojazdów Pożarniczych w Sieroszewicach

Logo KTR Cyklista2W dniu 26 sierpnia 2023r. w Sieroszewicach odbędzie się III Zlot Pojazdów Pożarniczych.                                         Klub Turystyki Rowerowej "Cyklista" w Kaliszu zaprasza wszystkich zainteresownych tym wydarzeniem na wspólny wyjazd rowerowy.
Zbiórka uczestników o godz 13.00 pod Teatrem  im. Wojciecha Bogusławskiego . Do pokonania będziemy mieli ok. 50km w obie strony, planowany powrót ok. godz 19.00
Z oferty organizatora  można wnioskować że czeka nas mnóstwo atrakcji.

Rajd Osiedla Asnyka

Asnyk wynik

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem