Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę
musisz się poruszać naprzód
- Albert Einstein

Nowe koszulki klubowe

Uwaga cyklistki i cykliści, zrzeszeni w naszym klubie KTR "Cyklista: w Kaliszu. Na walnym zebraniu zatwierdziliśmy projekt nowej koszulki klubowej i od wczoraj ruszyły zapisy. Kto nie widział nowej koszulki w trakcie prezentacji na zebraniu, ma możliwość zapoznania się z jej wyglądem  na Facebook ,na dołączonych do tego postu zdjęciach. Oprócz wyglądu na zdjęciach podana jest rozmiarówka damska i męska. Koszulka wykonana jest z wysokiej klasy materiału, techniką termosublimacyjną odporną na wszelkie czynniki zewnętrzne. Kolor zachowuje intensywność nawet po wielu, wielu praniach. Praktycznie nie spiera się chemicznie i technicznie. Materiał termoaktywny, miły w dotyku, szybko wysycha i nie zachowuje przykrych zapachów. Bardzo proszę o przemyślany wybór rozmiarów, które podane są w prezentowanych tabelach. Istnieje także pomysł na osobistą przymiarkę koszulki, ale pod warunkiem, że chętnych na nową koszulkę będzie dużo (kilkadziesiąt osób). Będziemy prowadzić rozmowy z wykonawcą koszulek (BCM Nowatex) na temat wypożyczenia nam po 5 koszulek damskich i męskich w różnych rozmiarach. To zależy od ilości zamówienia. Od ilości zamówienie będzie też zależała cena koszulki. Wstępnie mamy podane ceny, ale to tylko wstępnie i dlatego nie publikujemy cennika.
Chętni do zakupu koszulek, proszeni są o zgłaszanie wybranego rozmiaru i ilości sztuk (można kupić dowolną ilość) do kolegi Krzysztofa Wydry. Wiadomość można przesłać mailem, smsem lub messengerem. Nr telefonu Krzysztofa podany jest na  profilu FB.
Jeśli kto będzie miał problemy z kontaktem, może zostawić karteczkę ze swoimi danymi, rozmiarem i nr. telefonu w siedzibie PTTK.
Termin składania zamówień - 30.10.2019.
Jeśli ktoś nie wyrobi się w terminie, zawsze może zamówić sobie koszulkę indywidualnie, ale wiąże się to z wyższą ceną oraz pokryciem kosztów przesyłki.

Zapraszamy do składania zmówień !!!

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem