Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu
Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem
- Marco Pantani

Tour de Calisia - 2019 - czas start!

PLAKAT 2019(1) wynikZgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 3 sierpnia odbędzie się jedenasta już edycja ogólnopolskiego rajdu rowerowego "Tour de Calisia - Setka Cyklisty", czyli 100-kilometrowego rajdu po okolicach najstarszego miasta w Polsce.
Tegoroczna trasa, rozpoczynająca się w cisłym centrum Kalisza wieść będzie m.in. przez: Godziesze , Błaszki, Tubądzin, Staw, Rajsko, Tłokinia. Meta przewidziana jest na kaliskim stadionie przy ulicy Matejki.

Tradycyjnie już dla wszystkich uczestników przewidziano m.in. pamiątkowe imienne statuetki.

Jak w roku ubiegłym będzie elektroniczny proces rejestracji na rajd, dzięki czemu zgłoszenia będą  nie tylko łatwiejsze, ale też znacznie szybsze.

Zapisy są przewidziane od 11 maja do 06 lipca, ale zastrzegamy sobie możliwość, wcześniejszego zamknięcia listy! Liczba uczetników ograniczona  - decyduje kolejnośc zgloszeń.
Więcej informacij można znależć: regulamin
Link do rejestracjii to: https://foxter-sport.pl/tdc-2019

W związku  z rozpoczęciem przyjmowania zgłoszeń na rajd do wszystkich klubowiczów " Cyklisty" zostanie wysłany e-mail. do dnia 10 maja. Jeśli ktoś nie otrzyma wiadomości, proszony jest o kontakt   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem