Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę
musisz się poruszać naprzód
- Albert Einstein

Tour de Calisia 2018 - czas start!

Plakat 2018(1) wynikZgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 4 sierpnia odbędzie się dziesiąta już edycja ogólnopolskiego rajdu rowerowego "Tour de Calisia - Setka Cyklisty", czyli 100-kilometrowego rajdu po okolicach najstarszego miasta w Polsce.
Tegoroczna trasa, rozpoczynająca się w cisłym centrum Kalisza wieść będzie m.in. przez: Tursko , Chocz, Józefów, Stawiszyn, Biernatki. Meta przewidziana jest na kaliskim stadionie przy ulicy Matejki.

Tradycyjnie już dla wszystkich uczestników przewidziano m.in. pamiątkowe imienne statuetki.

Jak w roku ubiegłym będzie elektroniczny proces rejestracji na rajd, dzięki czemu zgłoszenia będą  nie tylko łatwiejsze, ale też znacznie szybsze.  Co istotne, dzięki współfinansowaniu rajdu ze środków Miasta Kalisza oraz hojności sponsorów, opłata za uczestnictwo w rajdzie kolejny rok z rzędu mogła pozostać na tym samym poziomie.

Zapisy sa przewidziane od 10 maja do 07 lipca, ale zastrzegamy sobie możliwość, wcześniejszego zamkniecia listy! Liczba uczetników ograniczona  - decyduje kolejnośc zgloszeń.
Więcej informacij można znależć: regulamin
Link do rejestracjii to: https://foxter-sport.pl/tdc-2018

W związku  z rozpoczęciem przyjmowania zgłoszeń na rajd do wszystkich klubowiczów " Cyklisty" zostanie wysłany e-mail. do dnia 10 maja. Jeśli ktoś nie otrzyma wiadomości, proszony jest o kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sponsorzy 2018(1) wynik

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem