Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu
Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem
- Marco Pantani

Walne Zgromadzenie członków KTK "Cyklista" w Kaliszu

logo cyklista kalisz btmW dniu 9 listopada odbyło się Walne Zgromadzenie członków  KTK „Cyklistów” w Kaliszu.
Pierwszym punktem zebrania było przedstawienie przez urzędującego prezesa sprawozdania z działalności klubu za okres od 26.09.2014r. do 9.11.2018 r.  Następnie skarbnik klubu Izabela Szymczak przedstawiła sprawozdanie finansowe.
Bezpośrednio po tym , przeprowadzone zostały wybory nowego Zarządu na kolejną czteroletnią kadencję. Głosowaliśmy na 6 kandydatów zgłoszonych przez członków klubu : Marka Glapińskiego , Krzysztofa Wydrę, Marlenę Goral, Dawida Zielińskiego , Karola Abla.  Zgodnie z regulaminem Klubu , do Zarządu wybrano 5 osób z najwyższą liczbą głosów , które następnie pomiędzy sobą uzgodniły poszczególne funkcje, formując ostatecznie nowy Zarząd Klubu w składzie:

- Marek Glapiński  -   prezes,
- Dawid Zieliński – wiceprezes,
- Krzysztof Wydra – sekretarz,
- Marlena Goral – skarbnik,
- Jacek Szczepański – członek Zarządu,

W dalszej części spotkania przedstawiono szczegółowe informacje na temat najważniejszych w bieżącym  roku rajdów tj. Sobotnich Wędrówek Rowerowych , X Setki Cyklisty, XIII Rajdu Klubowego oraz wyjazdu do „Santiago de Compostela” w Hiszpanii.
Podczas ostatniego punktu zebrania, którym  były wolne wnioski, została zgłoszona propozycja zmiany nazwy klubu z obecnej na Klub Turystyki Rowerowej  „Cyklista” w Kaliszu i co się z tym wiąże zmiana koszulek klubowych.  Propozycja została poddana pod dyskusję i została przyjęta przez klubowiczów.

Tekst: Marek Glapiński

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem