Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę
musisz się poruszać naprzód
- Albert Einstein

"Tour de Calisia" XI setka Cyklisty

2019 08 03 Setka Cyklisty (3174) wynik

Dnia 03 sierpnia 2019 roku poprowadziliśmy kolejną już XI setkę cyklisty. Na stronie rejestracyjnej w systemie elektronicznym zameldowało się 460 rowerzystów z różnych regionów Polski. Oficjalna rejestracja przed startem rozpoczęła się już od godz. 6 rano i trwała do godz. 7.15. Każdy uczestnik po podpisaniu listy obecności, otrzymał pakiet startowy, a w tym wodę, drożdżówkę i gadżety związane z setką. Trasa tegorocznej setki rozpoczynała się na Rynku Głównym w Kaliszu i prowadziła przez Godziesze , Błaszki, Tubądzin, Staw, Rajsko, Tłokinia i Kalisz.
Metę i zakończenie rajdu zaplanowaliśmy na kaliskim stadionie przy ulicy Matejki. Po zakończeniu rajdu każdy uczestnik otrzymał gorący obiad oraz mógł napić się ciepłych napoi. Zgodnie z tradycją wszyscy uczestnicy setki otrzymali z rąk zarządu KTR Cyklista w Kaliszu, pamiątkowe imienne statuetki. Dla najstarszych i najmłodszych uczestników rajdu ufundowane były pamiątkowe puchary.

Zarząd KTR Cyklista w Kaliszu pragnie podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację setki oraz partnerom: Miasto Kalisz, Kaliski Oddział PTTK, OSRiR w Kaliszu, a także sponsorom:  Agora, rava-cafe i wszystkim uczestnikom rajdu.
Cieszymy się, że w trakcie rajdu nie było zdarzeń losowych zagrażających zdrowiu i życiu uczestników, panowała dyscyplina i wspaniała atmosfera. Dziękujemy także wszystkim tym, którzy dbali o bezpieczeństwo, zdrowie i techniczne zabezpieczenie naszej XI setki.
 
Tekst: Krzysztof Wydra
 
Galeria zdjęć z rajdu: tutaj.

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem