Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę
musisz się poruszać naprzód
- Albert Einstein

Międzypokoleniowy Festyn Rowerowy

W sobotnie popołudnie 09 czerwca 2018 nasz klub miał zaszczyt gościć na torze kolarskim przy Parku Miejskim w Międzypokoleniowym Festynie Rowerowym „Aktywnie, Bezpiecznie, Zdrowo". Piknik został zorganizowany przez Kaliskie Towarzystwo Kolarskie "KTK Kalisz". Jak co roku przypada on zawsze w Dni Święta Miasta i ma charakter otwarty dla mieszkańców. Skierowany jest do osób w każdym wieku na tzw. rajdy międzypokoleniowe. Odbyliśmy jedno wspólne paradne okrążenie wokół stadionu informując i zachęcając wcześniej osoby, które chciałyby przyłączyć się do naszego klubu.
Program obejmował m.in. przejazd wszystkich rowerzystów w rundzie honorowej po torze kolarskim, rodzinną sztafetę pokoleń, udział w licznych konkursach, mistrzostwa Kalisza na rowerkach biegowych dla małych dzieci, stoiska: z trenażerami, Straży i Komendy Miejskiej, Akcji “Zdrowy Kalisz”, gastronomiczne i handlowe, losowanie nagród dla kibiców, gdzie nagrodą główną był rower, który tym razem przypadł osobie z poza klubu.

Tekst: Jarosław Karpisiewicz

Zdjęcia: Krzysztof Galant

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem