Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni
Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli

Artykuły

Koniec zapisów na rajd "Tour de Calisia"

http://www.cyklista.kalisz.pl/images/tour2016/button1.pngCiężko w to uwierzyć, ale stało się... zapisy na tegoroczny rajd "Tour de Calisia" zostały zakończone przed czasem! Założony limit liczby uczestników został wyczerpany. Aktualnie czekamy jeszcze tylko na wpłaty od osób, które jeszcze jej nie wykonały.

Wszystkich, którzy się zapisali, prosimy o sprawdzenie, czy są na liście oraz tego, jak są wpisani – w części imion i nazwisk udało nam się już wychwycić literówki, tymczasem to właśnie na podstawie tej listy będą przygotowywane imienne certyfikaty oraz statuetki.

Dla osób, które spóźniły się z zapisami, jest jeszcze mała nadzieja – w przypadku zwolnienia się jakiegoś miejsca zapisy będą wznawiane. Osoby, które są jeszcze zainteresowane udziałem w rajdzie, proszone są zatem o przesłanie maila z danymi kontaktowymi (imię i nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Pozwoli to nam na szybszy kontakt i umożliwienie dopisania się do rajdu, jeśli wystąpi taka możliwość.

UWAGA! Przesłanie danych nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników, a jedynie pozwoli na kontakt w przypadku zwolnienia się jakiegoś miejsca!

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem