Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu
Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem
- Marco Pantani

Walentynki na rowerze

DSC 9893 (2) wynik

 
Zgodnie z planem rajdów na 2020 rok w dniu 15 lutego odbył się Rajd Walentynkowy. Tradycyjnie już, bo od kilku lat organizujemy z okazji Walentynek rajd rowerowy. Celem rajdu jest propagowanie poczucia wzajemnej miłości, radości i bliskości. Chcemy zwrócić uwagę na uszanowanie uczuć jakimi darzymy bliskie nam osoby i nie muszą być to osoby najbliższe, ale mogą być to nasi znajomi, rodzina itp. Ważne w życiu jest, aby ludzie okazywali swoje uczucia każdego dnia, a nie tylko okazjonalnie. Przy tej okazji chcemy też zwrócić uwagę na miłość do wszelkiej aktywności fizycznej, a w naszym wypadku, do turystyki rowerowej i zwykłej codziennej jazdy rowerem. Uczestnicy zebrali się o godzinie 10:00 przy ul. Górnośląskiej 35 przy sklepie Balon-Art. Zarejestrowało się 32 rowerzystów, każdemu z nich wręczyliśmy balon w kształcie serduszka. Balony otrzymaliśmy od sponsora, firmy Balon-Art i tak pięknie przyozdobieni ruszyliśmy ulicami naszego miasta. Wspólnie pokonaliśmy prawie 20 km drogami i ścieżkami rowerowymi Kalisza. Zakończenie rajdu nastąpiło przy siedzibie PTTK W Kaliszu przy ul. Łódzkiej. Na każdego cyklistę czekało smaczne ciasto z piekarni Paraczyńscy S.M. Piekarnia ul. Bolesława Chrobrego 1 w Kaliszu oraz gorąca herbatka i wspaniała kawa. Naszym sponsorom serdecznie dziękujemy i polecamy się na przyszłość  ;)
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za miłą, zdyscyplinowaną, wspólną jazdę i zapraszamy na nasze kolejne imprezy turystyczne, które będziemy organizować w bieżącym roku.
Podziękowania ślemy również komandorowi rajdu Jarosławowi Karpisiewiczowi, który przygotował trasę rajdu oraz dbał o bezpieczeństwo przejazdu, a kolegom Dawid Zieliński i Marek Glapiński za zabezpieczeni logistyczne.

Tekst: Krzysztof Wydra Weronika Wydra


Zdjęcia: Krzysztof i Weronika Wydra

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem