Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni
Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli

Zgłoszenia

W tegorocznej edycji rajdu "Tour de Calisia" znacząco uproszony i przyspieszony został proces zgłoszeń. Tour de CalisiaSpecjalnie na jego potrzeby uruchomiona została bowiem rejestracja elektroniczna, dostępna na stronie www.foxter-sport.pl/tdc-2016

Dzięki tej formie rejestracji uczestnicy zwolnieni zostaną z konieczności przesyłania zgłoszeń pocztą tradycyjną lub ich skanowania i przesyłania mailem. Za pomocą "kilku kliknięć" możliwe będzie nie tylko podanie wszystkich wymaganych informacji, ale też dokonanie opłaty.

Co więcej, tym razem nie będzie już trzeba z niecierpliwością szukać swojego nazwiska na liście uczestników – po zaksięgowaniu wpłaty dana osoba automatycznie przenosi się na listę potwierdzonych uczestników rajdu.

System umożliwia dokonanie szybkiej płatności bankowej. Po wypełnieniu formularza należy kliknąć "Zapisz się", a następnie "Zapłać". Pojawią się do wyboru różne banki z możliwością dokonania szybkiego przelewu. W przypadku braku na liście banku uczestnika lub też chęci zapłaty np. na poczcie, należy skorzystać z dostępnej na końcu listy opcji "Przekaz/Przelew tradycyjny", po wybraniu której ukażą się wszystkie niezbędne dane do wpłaty. BARDZO WAŻNE, ABY TYTUŁ PRZELEWU BYŁ DOKŁADNIE TAKI, JAK TEN WSKAZANY

Jedyny dokument, jaki będzie w tym roku trzeba dosłać, to zgoda na uczestnictwo w rajdzie osoby niepełnoletniej (formularz dostępny: tutaj), jaką jej opiekun będzie zobowiązany do podpisania i przesłania w formie skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W przypadku wystąpienia problemów z rejestracją, prosimy o kontakt.

Partnerzy

Sponsorzy

Patroni medialni

Setka mobilnie

setka 2016

wedruj z namim

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem