Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę
musisz się poruszać naprzód
- Albert Einstein

Spotkanie Klubu - 24.02.2012

Koledzy Cykliści!

Spotkanie Klubu „Cyklista” odbędzie się w piątek, 24 lutego 2012 r. o godz. 18:00 w siedzibie Klubu przy ul. Łódzkiej 29a.

Zapraszamy

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem