Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę
musisz się poruszać naprzód
- Albert Einstein

Koniec zapisów na rajd "Tour de Calisia" 2017

tourdecalisia 2017 wynikTrudno w to uwierzyć, ale stało się .... zapisy na tegoroczny rajd "Tour de Calisia" zostały zakończone przed czasem! Zarejestrowano planowaną liczbę uczestników.  Aktualnie czekamy jeszcze na uregulowanie wpłat osób, które jeszcze ich nie dokonały.
Wszystkich, którzy się zapisali, prosimy o sprawdzenie, czy są na liście oraz czy ich dane są poprawne, jest to istotne ponieważ na podstawie tej listy będą przygotowywane imienne statuetki.

Dla osób które spóźniły się z zapisami , jest jeszcze mała nadzieja - w przypadku zwolnienia sie jakiegoś miejsca zapisy będą wznawiane. Osoby, które są jeszcze zainteresowane udziałem w rajdzie, proszone sa zatem o przesłanie maila z danymi kontaktowymi (imię i nazwisko, adres e-mail, oraz numeru telefonu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozwoli to nam na szybszy kontakt i umożliwienie dopisania sie do rajdu, jeśli wystapi taka możliwość.

UWAGA! Przesłanie danych nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników, a jedynie pozwoli na kontakt w przypadku zwolnienia się jakiegoś  miejsca!


UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem