Rower: udzielasz się towarzysko, wypoczywasz i nabierasz tężyzny fizycznej - i wszystko to jednocześnie

Lista uczestników rajdu "Tour de Calisia 2014"

Zamknięta lista uczestników rajdu "Tour de Calisia 2014"

 

LP. IMIĘ I NAZWISKO  MIEJSCOWOŚĆ KLUB
1. Andrzej Genstwa Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
2. Jarosław Wertlewski
Konin
Ciklo Konin
3. Leszek Ruminkiewicz
Konin Ciklo Konin
4. Antoni Azgier
Krotoszyn
 KTR ''PELETON'' Krotoszyn 
5.  Bogusław Monczyński
Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz 
6.  Maria Durajska
Szadek
 
7. Józef Gałęski Florentyna  
8. Izabela Szymczak Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
9. Bartosz Spychalski
Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
10. Marek Glapiński Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
11. Bogdan Pawłowski Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
12. Marek Byster Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
13. Arkadiusz Paszyn Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
14. Karol Pietrzak Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
15. Krystyna Glapińska Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
16. Krzysztof Lis Ostrów Wlkp. Bicykl-1977
17. Jarosław Karpisiewicz Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
18. Dorota Markiewicz Konin Ciklo Konin
19. Wacław Zając Konin Ciklo Konin
20. Stanisław Szal Kalisz  
21. Bogdan Barański Kotlin Bicykl-1977
22. Marcin Mazurczak Kalisz  
23. Rafał Michalak Kalisz  
24. Władysław Stawicki Gołuchów KTK "Cyklista" Kalisz 
25. Maciej Dymecki Kalisz  
26. Radosław Widłak Oleśnica Bicykl-1977 
27. Władysław Wojtulewicz Konin Ciklo Konin 
28. Bogdan Pacześny
Koźminek KTK "Cyklista" Kalisz
29. Radosław Łukaszczyk Goliszew  
30. Monika Kus
Kalisz  
31. Roman Hałas KTR "Wrześnianie" 
32. Andrzej Malinowski Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
33. Bogdan Rachuba Konin
Ciklo Konin
34. Bolesław Piechocki Kołacin
PTTK OŻ ŚREM
35. Eugeniusz Soboński Śrem PTTK OŻ ŚREM
36. Włodzimierz Bobrowski Śrem PTTK OŻ ŚREM
37. Paweł Hejman Konin Ciklo Konin
38. Joanna Chrzanowska Konin Ciklo Konin
39. Mariusz Żmijewski Wyszyna Ciklo Konin
40. Sylwester Torzewski Konin Ciklo Konin
41. Sławomir Przygodzki Goliszew  
42. Paweł Kubiak Konin  
43. Krzysztof Cała
Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
44. Robert Figiel Kalisz  
45. Jakub Sobański Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
46. Włodzimierz Sobański Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
47. Mirosław Wywijas Kalisz
48. Lucjan Stefaniak Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
49. Sebastian Kucharski Kalisz  
50. Filip Jesiołowski Kalisz  
51. Kacper Jesiołowski Kalisz  
52. Sławomir Szkudelski Golina  RRR Golina
53. Krystyna Sarnowska Gniezno KTR PTTK Gniezno
54. Artur Porada Kalisz
55. Kazimierz Przywara Kalisz  
56. Andrzej Smereka Milicz  
57. Jacek Drygała Goliszew  
58. Michał Łukaszczyk Goliszew  
59. Sebastian Konieczny Czartki  
60. Robert Kaczmarek Kalisz  
61. Zbigniew Sakowski
Konin Ciklo Konin
62. Anna Witkowska Bolesławów Ciklo Konin
63. Kazimierz Witkowski Bolesławów Ciklo Konin
64. Irena Smucerowicz Konin Ciklo Konin
65. Norbert Stelmarczyk Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
66. Jacek Ptak Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
67. Robert Kudzia  Nowe Skalmierzyce   
68. Daniel Kudzia Śliwniki  
69. Wojciech Haładyn Skarszew  
70. Maciej Tacik Nowe Skalmierzyce  
71. Jarosław Wawrzyniak Leziona  
72. Roman Olek Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
73. Krzysztof Śmiłowski Nowe Skalmierzyce  
74. Jagoda Adamczak Sobótka  
75. Agnieszka Stelmarczyk Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
76. Krzysztof Stelmarczyk Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
77. Magdalena Zając Kalisz  
78. Łukasz Zając
Kalisz  
79. Jan Łasiński Wągrowiec Pałuki Tour Wągrowiec
80. Jolanta Kraska Konin Ciklo Konin
81. Rafał Wierzbicki Kalisz  
82. Urszula Glanc Rumin Ciklo Konin
83. Aneta Śmigalska Kalisz  
84. Teresa Ordon Tłokinia Kościelna  
85. Michał Ordon Tłokinia Kościelna  
86. Rafał Górczak Nowy Tomyśl  
87. Andrzej Kasprzyk Słupca  
88. Krzysztof Pietrzak Ostrów Wlkp. Bicykl-1977
89. Józef Talaga Ostrów Wlkp. Bicykl-1977
90. Rafał Mazurek Ostrów Wlkp. Bicykl-1977
91. Zbigniew Wojciechowski Konin Ciklo Konin
92. Krzysztof Dera Ostrów Wlkp.  
93. Dariusz Wąchnicki Konin Ciklo Konin
94. Henryk Aniszewski Węglew Kolonia Ciklo Konin
95. Danuta Przygoda Węglew Kolonia Ciklo Konin
96. Alicja Nowaczyk Olesin Ciklo Konin
97. Dorota Bogdańska Konin Ciklo Konin
98. Waldemar Bogdański Konin Ciklo Konin
99. Piotr Nowaczyk Olesin Ciklo Konin
100. Urszula Krupińska Kalisz  
101. Andrzej Krupiński Kalisz  
102. Adam Błaszczyk Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
103. Zdzisław Kuchnia Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
104. Wojciech Chlebowski Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
105. Dawid Zieliński Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
106. Bogumiła Doruch Pruszków KTK "Cyklista" Kalisz
107. Urszula Pardela Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
108. Mariusz Stempniak Tarnowskie Góry  
109. Paweł Maziec Kalisz Motoorły
110. Grzegorz Chamielec Nowe Skalmierzyce  
111. Bożena Tomaszewska Kalisz  
112. Marcin Augustyniak Grodzisko  
113. Wiesława Bartczak Tursko  
114. Kazimierz Jankowiak Włoszakowice  
115. Paweł Nowicki Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
116. Piotr Nowicki Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
117.
Marek Ampuła
Zatorze
Bicykl-1977
118.
Magdalena Kłos Opatówek
 
119.
Elżbieta Machoj
Prochownia
Leszczyński Klub Turystyki Rowerowej
120.
Henryk Trzop
Prochownia
Leszczyński Klub Turystyki Rowerowej
121.
Jerzy Kaźmierczak Kalisz
122.
Czesław Wojtkowiak
Leszno
STPR Azymut
123.
Krzysztof Majchrzak
Kalisz
124.
Robert Skonieczny
Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
125.
Robert Sobański
Kościelna Wieś
KTK "Cyklista" Kalisz
126.
Zenon Sobański
Kalisz
KTK "Cyklista" Kalisz
127.
Tomasz Sikora
Petryki
 
128.
Jakub Filipowicz
 Kościelna Wieś KTK "Cyklista" Kalisz
129.
Damian Garczarek
Kalisz
 
130.
Paulina Raźniak-Ochocka
 Kalisz  
131.
Tomasz Ochocki
 Kalisz  
132.
Andrzej Ratajczyk
Ostrów Wlkp.  
133. Dariusz Ratajczyk
Janków Przygodzki
 
134. Robert Ratajczyk
Ostrów Wlkp.  
135. Zdzisław Kujawiak
Poznań  
136.
Arkadiusz Wróblewski
Kalisz
 
137.
Piotr Romaniuk
Ostrów Wlkp. Bicykl-1977
138.
Robert Kunc
Kościan
PTTK Kościan
139.
Tadeusz Krzyżanowski
Przysieka Polska
RKR "PANA"
140.
Błażej Marcjanik
Ostrów Wlkp.
 
141.
Maciej Gramza
Wolica
 
142.
Jacek Gramza
Wolica
 
143.
Daniel Hudak
Stobno
 
144.
Urszula Kijuć
Kalisz
 
145.
Paweł Zastawa
Września
 
146.
Stanisław Janowski
Pudliszki
Stowarzyszenie Na Szlaku Krobia
147.
Włodzimierz Haremski
Krobia
Stowarzyszenie Na Szlaku Krobia
148.
Mirosław Sosiński
Konin
Ciklo Konin
149.
Lidia Ofierzyńska
Krobia
 
150. Łukasz Dzierla Ostrów Wlkp.  
151. Małgorzata Folga Ostrów Wlkp.  
152. Dagmara Frydrychowicz   KTR "Wrześnianie"
153. Eugeniusz Hurysz   KTR "Wrześnianie"
154. Roman Krukowski   KTR "Wrześnianie"
155. Mieczysław Koczorowski   KTR "Wrześnianie"
156. Zdzisław Kaźmierczak   KTR "Wrześnianie"
157. Anna Kulik
  KTR "Wrześnianie"
158. Artur Łuczak
  KTR "Wrześnianie"
159. Magdalena Majchrzak
  KTR "Wrześnianie"
160. Marlena Miśkiewicz
  KTR "Wrześnianie"
161. Mirosław Miśkiewicz
  KTR "Wrześnianie"
162. Stanisław Zastawa
  KTR "Wrześnianie"
163. Grzegorz Andrzejewski
  KTR "Wrześnianie"
164. Piotr Staszak
  KTR "Wrześnianie"
165. Maria Iwińska
  KTR "Wrześnianie"
166. Wojtaszczyk Marcin
 Kalisz  
167. Jakub Kosmala
 Kalisz  
168. Ewa Czerniakowska
 Kalisz  
169. Arkadiusz Ślusarski
Czartki  
170. Tadeusz Donat
Kalisz  
171. Janusz Spaleniak
Radłów  
172. Krzysztof Spaleniak
Cieszyków  
173. Ireneusz Dobry
Września  
174.
Adam Wojcieszak
Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
175. Henryk Janiak
Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
176. Jadwiga Goral
Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
177. Józef Goral
Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
178.
Jolanta Olas
Władzimirów
Ciklo Konin
179.
Krzysztof Nowak
Konin
 
180.
Maciej Piwoński
Konin
 
181.
Szymon Kujawiak
Poznań
 
182.
Mateusz Woźniak
Kalisz
 
183.
Dominik Jarczewski
Kalisz
 
184.
Sebastian Jarczewki
Kalisz
 
185.
Mateusz Gąsiorowski
Kalisz
 
186.
Agnieszka Ewiak
Kalisz
 
187.
Amelia Ewiak
Kalisz
 
188.
Krzysztof Ewiak
Kalisz
 
189.
Bogdan Wątrobski
Kalisz
 
190.
Zbigniew Pichur
Kalisz
 
191.
Joanna Spychalska
Kalisz
 
192.
Anna Woźniak
Kalisz
 
193.
Krzysztof Jóźwik
Konin
Ciklo Konin
194.
Maciej Matczak
Kalisz
 
195.
Eugeniusz Balcerzyk
Kalisz
 
196.
Mirosław Świebodzki
Kalisz
KTW Kalisz
197.
Stanisław Marciniak
Kalisz
KTK "Cyklista" Kalisz
198.
Jacek Majewski
Kalisz
 
199.
Krzysztof Górski
Wolica
 
200.
Tadeusz Ryszkowski
Stara Dąbia  
201.
Waldemar Duras
Kalisz
 
202.
Jakub Duras
Kalisz
 
203.
Piotr Makowski Kalisz  
204
Michał Frątczak
Ostrów Wlkp.  
205.
Bogna Frątczak
Ostrów Wlkp.  
206.
Dariusz Frątczak
Ostrów Wlkp.  
207.
Paweł Marecki
Kalisz
 
208.
Arkadiusz Pawełczyk
Kalisz
 
209.
Tomasz Kubik
Kalisz
 
210.
Jakub Kubik
Kalisz
 
211.
Małgorzata Biesicka
Kalisz
 
212.
Marcin Krzywda Kalisz  
213.
Paweł Krzywda Kalisz  
214.
Marzena Nogaj
Kalisz  
215.
Eugeniusz Nogaj
Kalisz  
216.
Jolanta Sieradzan
Kalisz  
217.
Krzysztof Cholewa
Macew
 
218.
Jerzy Kołodziejski
Kalisz  
219.
Bartłomiej Kubik
Kalisz  
220.
Beata Kubik Kalisz  
221.
Łukasz Miłkowski
Pruszków
 
222.
Marcin Bogdan Kalisz  
223.
Maria Paszyn
Kalisz  
224.
Krystyna Bęcka
Kalisz  
225.
Tomasz Olek
Kalisz  
226.
Robert Donat
Kalisz
 
227.
Kajetan Kujawiak
Poznań
 
228.
Leszek Dąbrowski
Kępno
 
229.
Pacześna Katarzyna
Koźminek
 
230.
Zygmunt Zdunowski
Piła
 
231.
Marlena Goral
Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz
232.
Krzysztof Kordziński
Kalisz  
233.
Józef Rudnicki
Kalisz KTK "Cyklista" Kalisz

Partnerzy

Sponsorzy

Patroni medialni

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem