Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę
musisz się poruszać naprzód
- Albert Einstein

Artykuły

350% normy

Tour de Calisia 2015Dokładnie od 3 tygodni trwają zapisy na tegoroczny rajd "Tour de Calisia – VIII Setka Cyklisty". Liczba osób, które w tym czasie się zapisały, znacząco przerosła nasze oczekiwania – jest to już 140 osób! Dla porównania, w analogicznym czasie zeszłego roku, osób zgłoszonych było... 40!

W tym roku coraz bliższa okazuje się zatem wizja wcześniejszego zamknięcia listy uczestników. Zachęcamy więc osoby, które są już zdecydowane na udział w rajdzie, aby nie czekały z tym do ostatniej chwili. Lista może zostać zamknięta bez wcześniejszej informacji! Jednocześnie prosimy o bieżące dokonywanie opłat po dokonaniu rejestracji – gwarancję udziału rajdzie daje jedynie wypełnienie formularza oraz opłata wpisowego!

Sposób prowadzenia tegorocznych zapisów różni się od dotychczasowego – rejestracja odbywa się za pomocą serwisu internetowego, umożliwiającego dokonywanie opłat zarówno poprzez szybki przelew internetowy, jak i tradycyjny przelew na poczcie lub w placówce banku. Jego obsługa jest intuicyjna, ale w przypadku ewentualnych problemów można zajrzeć do instrukcji w zakładce "Zgłoszenia".

Nad tegorocznymi zapisami czuwa firma Foxter Sport – nowa na rynku, ale dynamicznie rozwijająca się i szybko zdobywająca zadowolonych klientów firma obsługująca imprezy sportowe, zarówno w zakresie rejestracji uczestników, pomiaru czasu, jak i ich całościowej organizacji.

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem